Wysyłka GRATIS! dla zamówień na kwotę minimum 199zł brutto


Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa

Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa Alkomat Lion DS-20 Blokada Alkoholowa Samochodowa
Producent: Lion
Model: Lion DS-20
Dostępność: W magazynie
Stan: Nowy
Cena: 4 350,00zł
*Cena brutto (zawiera podatek VAT)
Ilość:
  Zadzwoń i kup Przelewy24 - Szybkie płatności internetowe
Ocena: 5 na 5   2 opinie  |  Napisz opinię
Koszty dostawy:
Odbiór osobisty:0zł
Wysyłka do Paczkomatu:0zł

Kurier:0zł
Kurier pobranie:0zł

Alkomat Lion DS-20 samochodowy, blokujący zapłon w samochodzie

Alkomat samochodowy Lion DS-20 jest urządzeniem blokującym zapłon w samochodzie. Ma służyć w zapobieganiu prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu. Zgodnie z nowelizacją Kodeksu Karnego oraz niektórych ustaw z dnia 20 marca 2015, która weszła w życie 18 maja 2015 r. dodaje do KK art. 182a kierowca mający zakaz prowadzenia pojazdu, może po upływie conajmniej połowy trwania okresu zakazu ubiegać się w sądzie o możliwość "złagodzenia kary". Jest to możliwość prowadzenia pojazdu wyposażonego w blokadę alkoholową.

Blokada alkoholowa DS-20 została zaprojektowana w sposób uniwersalny, umożliwiający montaż w każdym pojeździe (samochody osobowe 12V, autokary i ciężarówki 24V). Alkomat spełnia normy EN50436-1 oraz EN50436-2. Dzięki temu może być zamontowany w nowym pojeździe, będącym jeszcze na gwarancji (montaż należy uzgodnić z ASO). 

Montaż alkoblokady jest wykonywany we współpracujących z dystrybutorem autoryzowanych serwisach samochodowych w całej Polsce. Cena montażu urządzenia waha się w przedziale 200-1200zł brutto w zależności od modelu auta. Zadzwoń: 534 455 566 lub napisz: biuro@alkopartner.pl, aby dowiedzieć się, jakie będą koszty montażu.

Zestaw blokady alkoholowej składa się ze "słuchawki" przy pomocy której wykonuje się pomiary oraz jednostki centralnej, która przetwarza informacje o pomiarze i decyduje o uruchomieniu lub zatrzymaniu pojazdu.

Bezpieczeństwo i próby manipulacji blokadą alkoholową

Jednostka centralna zapisuje wszelkie informacje zwiazane z pracą urządzenia. W alkoblokadzie znajdują się informacje o przeprowadzonych i nieprzeprowadzonych pomiarach, uruchomieniach silnika oraz o próbach obejścia zabezpieczenia. Jeśli DS-20 wykryje próby uruchomienia silnika bez blokady, może nawet zablokować pojazd. 

Alkomat Lion DS-20 jest wyposażony w sensor elektrochemiczny o wysokiej precyzji i niezawodności. Sensor elektrochemiczny jest odporny na wszelkie prawdopodobne zanieczyszczenia powietrza.

ALKOMAT JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY

Kalibracja urządzenia jest wymagana co 12 miesięcy.

Kalibrację przeprowadza się w autoryzowanych serwisach dystrybutora i wystarczy dostarczyć samą "słuchawkę". Alkomat przypomina o konieczności wykonania kalibracji 14 dni przed upływem 12 miesięcy od ostatniej kalibracji. Kalibracje są płatne. Koszt kalibracji to 200zł netto/246zł brutto.

Zestaw zawiera:

  1. Alkomat Lion DS-20
  2. Jednostkę centralną
  3. Ustniki wielorazowego użytku (25sztuk) pakowane osobno
  4. Wiązkę przewodów instalacyjnych
  5. Przewód połączeniowy jednostki centralnej z alkomatem "słuchawką"
  6. Bezpiecznik
  7. Osłonki termokurczliwe na przewody instalacyjne
  8. Instrukcję w języku polskim
  9. Fakturę lub paragon
  10. Kartę gwarancyjną
Opinie nie są weryfikowane

dnia 06/08/2017
Kupiłem aby skrócić czas kary pozbawienia prawa do prowadzenia pojazdów. Według obecnych przepisów jest taka możliwość na szczęście.

dnia 06/08/2017
Skuteczna ochrona samochodów, mieliśmy podejrzenie w firmie co do kierowców i ich zachowania w trasie, założyliśmy te blokady i one pilnują floty.

Napisz opinię

Twoje imię:


Twoja opinia: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: słaby           bardzo dobry

Przepisz kod z obrazka:Kontynuuj